SKU: B09NR6JLBZ
Dostępność: W magazynie
88,44zł 129,12zł

Dostępne opcje

10 szt. damska broszka dekoracyjne szpilki bezpieczeństwa słoń i oko wzór klamry szal stop wisiorek na koce spódnice swetry - B09NR6JLBZ

 • Unikalny design: Nasze dekoracyjne szpilki wyróżniają się od zwykłych szpilek o wyjątkowym kształcie. Pod tą zawieszką znajdują się urocze słonie i oczy, które zawieszają się na niej. Wzornictwo oczu dodaje subtelnej atmosfery monotonnym stopom ze stopu.

 • Dodaj elegancja: niezależnie od tego, czy Twoje spódnice, swetry, szale zawsze brakują ozdób, nasza broszka może sprawić, że twoja kolokacja będzie bardziej idealna i doda retro elegancji.

 • ŁATWY W UŻYCIU: ta dekoracyjna szpilka jest łatwa w użyciu, wystarczy włożyć uchwyt do tkaniny i mocno przymocować go do ubrań, aby umieścić go zgodnie z własnymi preferencjami.

 • Szerokie zastosowanie: te ozdobne szpilki mogą być używane do napinania pasów, dżinsów, spodni lub sukienek lub są dobrymi akcesoriami do szali, kołnierzy, swetrów, czapek i spódniczek. Proste i klasyczne wzory pasują do większości twoich ubrań.

 • Materiał premium: ta broszka wykonana jest z wysokiej jakości materiału stopowego. Jego kolor jest jasny, wytrzymały i trwały, część projektowa oka i słoń nie spadają łatwo. Jest niezawodna pod względem jakości i może być używana bez obaw.

 • Specyfikacja:
  Typ przedmiotu: Broszka
  Materiał: Stop
  Specyfikacja produktu: Sprzedawane 10 kombinacji
  Zastosowanie produktu: Szpilki do ubrań

  Lista paczek:
  10 x broszka