SKU: B08TWYW4Z8
Dostępność: W magazynie
256,71zł 320,97zł

Dostępne opcje

Buty ochronne dla mężczyzn buty sportowe ze stalowymi palcami lekkie buty robocze damskie zimowe buty ochronne wodoodporne - B08TWYW4Z8

  • ➤ Ochrona przed uderzaniem noska: europejskie standardowe palce stalowe są w stanie absorbować siły 200 ± 4 J i kompresja osiąga 15000 N. Te buty robocze są lekkie i wygodne, dzięki czemu stopy są wygodne nawet po długim dniu pracy.

  • ➤ Buty ochronne z podeszwą środkową Kevlar są miękkie i odporne na przebicie. Waga kevlaru wynosi jedną trzecią podeszwy stalowej, która zapobiega przebijaniu się ostrymi przedmiotami.

  • ➤ Podeszwa butów ochronnych na co dzień wykonana jest z antypoślizgowej gumy, odpornej na zużycie i wstrząsy oraz SRC. W trudnym środowisku pracy nasze buty robocze są wygodne, trwałe i bezpieczne. Mogą być również stosowane jako buty trekkingowe na świeżym powietrzu.

  • ➤ Pogrubione, ekologiczne futro syntetyczne pełne butów + wyjmowana wkładka z futra. Miękkie i wygodne, utrzymują stopy przez długi czas suche i czyste w mokrych i zimnych warunkach. Idealny na zimowe dni!

  • ➤ Te buty robocze to idealne połączenie mody i bezpieczeństwa. Dzięki temu butowi możesz bezpiecznie uniknąć niefortunnych wypadków przy jednoczesnym zachowaniu najnowszych trendów mody