SKU: B08PHF57YV
Dostępność: W magazynie
116,36zł 163,30zł

Dostępne opcje

Dunlop Kapcie dla mężczyzn puszyste męskie kapcie rozmiar 7-12 ciepłe i przytulne zimowe buty domowe prezenty dla niego - B08PHF57YV

  • Ślimaki dla mężczyzn Dunlop: te niesamowite wygodne, puszyste kapcie wyprodukowane przez Dunlop to jedyne kapcie domowe dla mężczyzn, których będziesz chcieć używać w zimie. Marka stworzyła te kapcie domowe dla chłopców i mężczyzn, w rzeczywistości można wybrać z kapci o rozmiarze 7 do męskich rozmiarów 12. Te nowe kapcie dla mężczyzn to świetny pomysł na prezent.

  • Dostępne rozmiary: kapcie męskie są dostępne w następujących rozmiarach: 7-8-9-10-11-12. dopasowany do rozmiaru.

  • Wiele kolorów do wyboru - te męskie kapcie są dostępne w szerokiej gamie przyciągających wzrok kolorów i wzorów. Sprawdź je w naszej galerii.

  • Ultra miękkie i wygodne - te kapcie Dunlop są wyposażone w wkładki z pianki z pamięcią kształtu i antypoślizgową podeszwę: są świetną alternatywą dla kapci lub sandałów w domu i zapewniają dodatkową przyczepność na płytkach i drewnianych podłogach.

  • Prezenty dla mężczyzn - Nasze kapcie Dunlop są idealne dla taty, dziadka, męża, prezenty dla chłopaków, braci, synów, teściowych lub każdego innego mężczyzny w twoim życiu. Te fantastyczne kapcie z pianki z pamięcią kształtu dla mężczyzn i młodzieży to świetny pomysł na prezent na urodziny, rocznicę lub każdą specjalną okazję.