SKU: B09W368FZ1
Dostępność: W magazynie
148,61zł 184,80zł

Dostępne opcje

eiuEQIU Męskie spodenki cargo o długości 3 4 w stylu vintage męskie bermudy z zamkiem błyskawicznym na czas wolny narzędzia krótkie spodnie męskie cargo krótkie spodenki na lato wiele kieszeni - B09W368FZ1

  • Komfort noszenia: Krótkie spodnie sportowe męskie lub męskie idealnie nadają się jako krótkie spodnie do biegania, krótkie spodenki do biegania lub bardzo elastyczne jako spodnie treningowe. Dobrze nadaje się do aktywności na świeżym powietrzu, na kemping, na czas wolny, urlop, do codziennego użytku.

  • Jakość: Szorty męskie posiadają przyjemną jakość materiału. Poliester z lekkim, stabilnym materiałem stretch zapewnia maksymalną swobodę ruchów i wytrzymałość.

  • Szorty męskie, idealne do codziennego użytku, na lato i do użytku na urlopie.

  • Krótkie spodnie -- przyjemne spodnie z materiału z krótkimi nogawkami. W przypadku spodni letnich kładziemy duży nacisk na funkcjonalność i własność. Dzięki temu dopiero po założeniu dobrze dowiesz się, że są one bardzo luźne i modne.

  • Męskie cargo krótkie spodenki bermudy, letnie spodenki męskie, krótkie spodenki cargo, spodenki letnie, dla mężczyzn, vintage, szorty do spędzania wolnego czasu, z kieszenią, dla chłopców i mężczyzn, bermudy, krótkie spodnie, krój regularny, bermudy, szorty męskie, spodnie letnie, spodnie cargo, na lato, do noszenia w czasie wolnym, krótkie spodnie, krój regular fit, spodnie męskie, bermudy z wieloma kieszeniami