SKU: B0931VB55T
Dostępność: W magazynie
138,73zł 188,00zł

Dostępne opcje

Everhealth Męskie sandały ortopyczne wsparcie łuku japonki wygodne i lekkie japonki japonki do zapalenia powięzi podeszwy płaskostopie ból pięty - B0931VB55T

  • Antypoślizgowa wkładka sandałów, pięcioma palcami w przedniej części stopy została zaprojektowana z myślą o stylu. Klasyczne, neutralne kolory i antypoślizgowa wkładka zapewniają, że jesteś pewny nawet na śliskim terenie.

  • PODIATRISTA – ZALECANA: Technologia Everhealth promująca prawidłowe ułożenie stopy, wsparcie łuku i rozłożenie ciśnienia stopy. Wykazuje się, że wbudowana orteka jest skuteczna w leczeniu bólu pięty i wielu problemów ze stopami. Dlatego te wspomagające japonki mogą zapewnić natychmiastową ulgę w bólu pięty, takie jak zapalenie powięzi podeszwy, ostrogi pięty, zapalenie ścięgna Achillesa, płaskie stopy i więcej, również pomagają poprawić chód i postawę.

  • Nadaje się do wszystkich rodzajów łuku: Wysoki łuk (pod pronacją), średni (neutralny pronacja) i płaska stopa (nadmierna pronacja) są w stanie poczuć się wyjątkowo komfortowo i zrelaksować się dzięki miękkiej amortyzacji, podeszwa środkowa EVA o wysokiej energii dla większej amortyzacji na każdym kroku. Noś je i od razu poczujesz różnicę.

  • Górna, podeszwa nożna, zewnętrzna: Używamy doskonałych i lekkich materiałów (trwała guma pojedyncza i środkowa podeszwa EVA), aby upewnić się, że nie tylko zapewnia długotrwałą wydajność i komfort, ale także zapewnia lepszą pielęgnację stóp podczas codziennego chodzenia. Gumowa podeszwa zewnętrzna zapewnia lepszą przyczepność na mokrych i suchych powierzchniach. Odporne na wodę syntetyczne paski z szybkoschnącą i ultramiękką dzianinową z dżerseju i miękkim, wygodnym nylonowym czubkiem na palcach, zapewniając jednocześnie idealny komfort.

  • Idealny na różne okazje: To świetny wybór na wakacje i wszystkie aktywności bez zamkniętych palców. Poczuj się jak chodzenie po powietrzu, nosząc miękkie i lekkie sandały, zapewniając pewność siebie i prawdziwy komfort podczas chodzenia na zewnątrz i wewnątrz. Zabierz je ze sobą wszędzie, dodatkowe wsparcie dla stóp świetnie nadaje się na długie spacery podczas wakacji, wędrówkę po powrocie i na plażę, do wioski, zwiedzanie i przy basenie.