SKU: B09GLM1SWF
Dostępność: W magazynie
134,29zł 198,78zł

Dostępne opcje

FDX Męskie rajstopy na rower – 3D wyściełane zimowe termiczne spodnie rowerowe oddychające ciepłe legginsy rowerowe odblaskowe długie spodnie do jazdy na świeżym powietrzu - B09GLM1SWF

  • 【Włoski materiał Super Roubaix z wewnętrznym polarem】 Ta ciepła ciepła tkanina Roubaix zatrzymuje ciepło ciała i zapewnia wyjątkowy komfort zimą i utrzymuje ciepło. Zaprojektowany z polarem wewnętrznym, aby zminimalizować efekty chłodzenia wiatru, deszczu i wczesnych porannych przejażdżek, pomagając utrzymać komfortową i stałą temperaturę ciała w niskich temperaturach i zmiennych warunkach.

  • 【Podkładka 3D 】 Ergonomiczna podkładka żelowa w rajstopach na szelkach rowerowych zapewnia ochronę krocza przed uderzeniami lub uderzeniami podczas ulicy dzięki amortyzacji wstrząsów.

  • 【Szczegóły odblaskowe】 rajstopy na szelkach są wzbogacone odblaskowymi detalami, takimi jak paski i kropki, co zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze w nocy lub w obszarach słabego oświetlenia.

  • 【 Oddychające szelki】 Szelki Roubaix z siatkową tylną ścianką zapewniają komfort termiczny i zapewniają przepuszczalność powietrza na siodełku.

  • 【Płaskie szwy na płaskim szwie】 – rajstopy rowerowe są przyjazne dla skóry szwów, co znacznie zwiększa komfort podczas jazdy. Gwarantuje zero szans na podrażnienie lub otarcia.