SKU: B08PTKDQ6B
Dostępność: W magazynie
119,19zł 165,08zł

Dostępne opcje

FDX Męskie spodenki na szelkach rowerowych żelowe wyściełane 3D odzież wyścigowa z paskami z siatki silikonowe uchwyty na nogi oddychające szybkoschnące letnie rajstopy rowerowe Pro doskonała wydajność i lepsze dopasowanie - B08PTKDQ6B

  • 【Ochronne watowanie 3D】Szorty rowerowe Fdx są wyposażone w wielowarstwową żelową wyściółkę 3D, która chroni krocze kierowcy przed urazami, zapewniając wysoki komfort podczas długiej jazdy. Idealny dla zapalonych rowerzystów czekających na lecie.

  • 【 Oddychający i lekki】Materiał użyty do produkcji tych letnich spodenek na szelkach jest lekki i przepuszczający powietrze, który zapewnia chłód i odprowadza wilgoć lub pot, aby chronić skórę przed swędzeniem i zmniejsza zmęczenie.

  • 【Paski siatkowe】 Szorty z siateczki są wykonane z lekkiego i przyjaznego dla skóry materiału, który jest elastyczny i łatwy w noszeniu. Paski te nie wykopują się w ramiona, utrzymują dobrze wentylowaną skórę, a konstrukcja zapobiega uszkodzeniom materiału.

  • 【Kompresyjne dopasowanie】 Szorty na szelkach mają kompresyjny krój, który zapewnia dodatkowe wsparcie mięśni i zmniejsza zmęczenie, aby utrzymać Cię w drodze.

  • 【Antypoślizgowe uchwyty】 Szorty na szelkach do jazdy na rowerze szosowym zostały zaprojektowane tak, aby pozostały na ciele jak druga skóra, dzięki czemu możesz bardziej skoncentrować się na jeździe i mniej na tym, co nosisz. Wyposażone w antypoślizgowe uchwyty na obszyciach nóg, śliniaki rowerowe są najlepszym towarzyszem podczas długiej jazdy.