SKU: B08ZHNCDW8
Dostępność: W magazynie
158,27zł 234,63zł

Dostępne opcje

Garre tlin bloki kolorów łączenie zamek błyskawiczny płaszcz z kapturem męski długi rękaw sport na co dzień sweter bluza odzież wierzchnia - B08ZHNCDW8

  • Funkcjonalny i bardzo ciepły, ten płaszcz zapewnia ciężkie ciepło, ale lekki komfort. Wewnętrzna miękka podszewka jest wystarczająco gruba, aby utrzymać ciepło i komfort w mroźną zimę, a jednocześnie oddychająca w noszeniu. Szwy są wzmocnione, wystarczająco solidne, aby nosić je przez lata.

  • Wzornictwo tej kurtki to najbardziej klasyczny styl kurtki zimowej. Jest bardzo prosty i hojny, bez dodatkowej dekoracji. Nadaje się do wędrówek, wspinaczki, podróży na świeżym powietrzu, innych sportów zimowych na świeżym powietrzu lub noszenia na co dzień.

  • Proszę zwrócić uwagę na tabelę rozmiarów w opisie produktu. Znajdź w tabeli rozmiar, który najlepiej odpowiada Twoim wymiarom Ponieważ jest to rozmiar azjatycki, zalecamy wybór rozmiaru większego o jeden lub dwa dla lepszego dopasowania. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie.

  • Męska kurtka z kapturem puffer męska wodoodporna narciarska kurtka śnieżna zimowa wiatroszczelna kurtka przeciwdeszczowa bawełna lekka codzienna stójka wiatrówka kurtka zimowa męska wodoodporna kurtka narciarska ciepły zimowy płaszcz śnieżny polarowa kurtka z kapturem odblaskowa lekka bluza z kapturem.

  • Męska sztuczna skóra bomberka kurtka męska kurtki wiatrówka lekka kurtka do pakowania męska kurtka lekka bomberka wiatrówka z kapturem kurtka przeciwdeszczowa na co dzień na zewnątrz wiatroszczelny płaszcz wiatrówka pakowalna kurtka puchowa oddychająca wiatroszczelna kurtka przeciwdeszczowa z kapturem wiatroszczelna kurtka z kapturem pikowana kurtka koszulowa.