SKU: B08L92ZHM7
Dostępność: W magazynie
83,13zł 150,32zł

Dostępne opcje

GLESTORE Męskie bokserki Basic Boxer Bokserki 4 5 sztuk retro Micro Modal bielizna MT0604 czarne granatowe S-XXL - B08L92ZHM7

  • Przyjazne dla skóry doświadczenie & bez napisu: Męskie bokserki GLESTORE bardzo dobrze pasują do Twoich bioder, aby pokazać linie, ale nie ma uciążliwych etykiet z rozmiarami i wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji, co jest bardziej przyjazne dla skóry.

  • Torba 3D i elastyczny pasek: bardzo elastyczny ściągacz zapewnia długotrwałą trwałość. Krawędź bielizny nie jest łatwa do podkręcenia i deformacji, naturalnie dopasowuje się do nóg. Konstrukcja krokodyla 3D zapewnia więcej miejsca.

  • Wiele kolorów i wiele okazji: Nasze bokserki GLESTORE są dostępne w 5-paku w 3 różnych kolorach: niebieskim, czarnym i ciemnoszarym, mają rozmiar S-XXL. Idealnie nadaje się dla mężczyzn w każdym wieku, do noszenia w codziennym życiu.

  • 95% modal i 5% elastan: Materiał ma doskonałą miękkość, wchłanianie wilgoci i oddychalność. Może zmniejszyć niepotrzebne tarcie na skórze i utrzymać higienę w miejscu prywatności.

  • Nowa aktywna technologia farbowania: Po praniu w niskich temperaturach jakość bielizny jest w znacznym stopniu taka sama, a trwałość kolorów jest poprawiona, a funkcja nie mechaci się.