SKU: B09GBHF1RL
Dostępność: W magazynie
88,72zł 133,00zł

Dostępne opcje

Hapivida 2 sztuki damskiej broszki spersonalizowana elegancka szpilka do ubrań z diamentami pawie pióra kształt na urodziny Boże Narodzenie - B09GBHF1RL

 • Modne wzornictwo: broszka w kształcie pawich piór jest jedyna w swoim rodzaju i ma wyczucie wzornictwa, które daje człowiekowi poczucie fantazji, wykwintności i mody i w różnych sytuacjach z duchem człowieka.

 • Wysokiej jakości materiały: nasze broszki są wykonane z wysokiej jakości stopu metali, są bezzapachowe, bezpieczne i przyjazne dla środowiska, trwałe, przyjazne dla ciała i środowiska i mogą być noszone z zaufaniem.

 • Natychmiastowe użycie: z tyłu broszki znajduje się szpilka, dzięki której można ją wygodnie zawiesić na ubraniu. Nadaje się bardzo dobrze do pasujących sukni wieczorowych i do dekoracji toreb. Sprawi, że Twoja sukienka będzie bardziej wyrafinowana i modna.

 • Idealny prezent: jest mały i przenośny, piękny i modny. Jest to idealny prezent na urodziny, Dzień Matki, dożynki, Boże Narodzenie, zakończenie szkoły i każdą okazję. Jest to bardzo odpowiednie dla mamy i innych przyjaciółek.

 • Wiele kolorów broszek: do wyboru są 3 różne kolory broszek, z których każda jest bardzo atrakcyjna i spełnia różne wymagania. Nadaje się bardzo dobrze do codziennego użytku i na imprezach.

 • Specyfikacja:
  Typ artykułu: broszka damska
  Materiał główny: stop (produkt składa się z złożonych materiałów)
  Specyfikacja: 2

  Zakres dostawy:
  2 x broszka damska