SKU: B09H4WX79Z
Dostępność: W magazynie
87,92zł 159,96zł

Dostępne opcje

Josaywin Męskie kapcie zimowe z pianką z pamięcią kształtu Memory Foam antypoślizgowe pantofle ciepłe pluszowe pantofle 39-50 UE - B09H4WX79Z

  • ✅ [4 modne kolory] Powierzchnia tych zimowych bawełnianych pantofli składa się z filcu. Nasze kapcie dla mężczyzn są wyściełane ciepłem i komfortem, zapewniają najwyższy komfort i są dostępne w 4 stylach – granatowe, szare, brązowe i czarne. Kolorowe i stylowe wzornictwo, aby spełnić różne potrzeby.

  • ✅ [Wygodna zimowa podszewka pluszowa] Pianka z pamięcią kształtu i wygodna pluszowa podszewka odpręża stopy i daje uczucie chodzenia na poduszce. Zimowe ciepłe kapcie z pluszową podszewką zapewniają absolutną stabilność i redukują nacisk stóp.

  • ✅ [Łatwe zakładanie i zdejmowanie] Kiedy chcesz odprężyć swoje stopy, możesz łatwo założyć i zdjąć kapcie i zapewnić natychmiastowy komfort. Niska konstrukcja pięty tylnej pięty utrudnia wyślizgnięcie się podczas noszenia, dzięki czemu możesz się zrelaksować i stabilniej.

  • ✅ [Lekka i antypoślizgowa podeszwa gumowa] Podeszwa jest wykonana z antypoślizgowego, wytrzymałego materiału gumowego, który nie pozostawia zarysowań na każdej powierzchni. Antypoślizgowa podeszwa zewnętrzna posiada ponadto doskonałe właściwości tłumiące hałas, dzięki czemu nie przeszkadza Twojej rodzinie podczas snu.

  • ✅ [Wielofunkcyjne pantofle bawełniane] Idealne buty do użytku wewnątrz i na zewnątrz, nadają się do zajęć rodzinnych, do oglądania telewizji, sypialni, gier na komputerze, prac ogrodowych, spacerów na świeżym powietrzu itd. Nadaje się do gotowania w kuchni, do zabawy z dziećmi, do popołudniowej herbaty, spaceru do ogrodu, wyrzucania śmieci, podlewania trawnika i spacerów z psem.