SKU: B09JB3K4F9
Dostępność: W magazynie
120,72zł 176,44zł

Dostępne opcje

KuaiLu Kapcie domowe Boots męskie zimowe przytulne zamknięte ciepłe pluszowe wyściełane kapcie z pianki memory kapcie domowe pantofle dla mężczyzn z antypoślizgową podeszwą do użytku wewnątrz i na zewnątrz - B09JB3K4F9

  • Ciepły i przytulny: Okrągły kształt palców sprawia, że stopy stają się delikatne i ciepłe. Te kapcie są wyściełane ciepłą wełną ze sztucznego futra, aby zapewnić dobre magazynowanie ciepła. Zimą są one idealne do utrzymywania ciepła stóp przez cały dzień od palców do kostek. Są to dobry wybór jako kapcie.

  • Znakomite wzornictwo rękodzielnicze: Niezależnie od tego, czy zawiesisz go w zimie wewnątrz czy na zewnątrz, będzie to dobry wybór. Materiał wierzchni jest wykonany z mikrofibry i stylowej sylwetki, która nadaje się dla osób w każdym wieku, to prezent na Boże Narodzenie, urodziny i tak dalej.

  • Antypoślizgowa gumowa podeszwa: Elastyczna podeszwa zapewnia elastyczność i przyczepność. Podeszwa jest antypoślizgowa i odporna na ścieranie, co pozwala uniknąć problemu upadku podczas chodzenia. Elastyczna gumowa podeszwa nigdy nie rysuje podłogi i umożliwia spokojne chodzenie. Płaskie dno zapewnia poczucie stabilności i bezpieczeństwa.

  • Wysokiej jakości pianka memory: Elastyczna pianka memory zapewnia wsparcie podczas chodzenia i dopasowuje się do konturów stóp, dzięki czemu poczujesz się jak na miękkiej poduszce, dzięki czemu buty są lekkie i wygodne. Oferuje również amortyzację, która zmniejsza nacisk na stopy podczas chodzenia.

  • Doskonałe wsparcie podbicia stóp: Kapcie mają konstrukcję wspierającą podbicie stopy, która zmniejsza obciążenie stopy i pozwala kontrolować ruchy stopy i perfekcyjnie odprężyć się po męczącym dniu podczas jazdy i pracy. Jest to dobry wybór dla mężczyzn z zapaleniem rozcięgna podeszwowego i płaskimi stopami.