SKU: B099QK5GG8
Dostępność: W magazynie
114,48zł 181,94zł

Dostępne opcje

KuaiLu Szare kapcie męskie z pianki powrotnej zimowa mieszanka wełny dzianina plusz z podszewką zamknięte pantofle antypoślizgowe mocna podeszwa rozmiar 43 - B099QK5GG8

  • ▶▶▶ Zimowe ciepłe męskie kapcie: Materiał wierzchni dla mężczyzn pantofli składa się z modnych pasków na co dzień, z mieszanki wełny i ozdobiona logo, proste, ale pełne stylu i klasyki. Męskie buty z zamkniętym palcem i otwartym tyłem są zarówno ciepłe, jak i oddychające, dzięki czemu można w każdej chwili wygodnie włożyć, gdy chcesz mieć swoje stopy zrelaksowane.

  • ▶▶ Ciepła i wygodna podszewka wełniana: Męskie kapcie wykorzystują miękką pluszową podszewkę Sherpa, aby zapewnić ciasno przylegające zwierzątko i chronić stopy przed wyjątkowo wygodną podszewką, dzięki czemu możesz cieszyć się ciepłym słońcem jesienią i zimą.

  • ▶▶▶ Amortyzujące i wspierające: Przytulne i miękkie pantofle dla mężczyzn są wypełnione gęstą pianką memory i amortyzującymi wkładkami do jogi - poczujesz się jak na poduszce. Kilka podpórek, zapewnia wystarczająco wsparcie i łatwe odbicie. Nie zsuwa się po długim noszeniu.

  • ▶▶ Ultralekkie: Męskie kapcie z wypukłej pianki memory są lekkie, nie mają nacisku na stopy i mogą wytrzymać wiele zagięć i rozciągania bez uszkodzeń. Ponadto ortopedyczne męskie kapcie idealnie otaczają stopy, odprężyć się i zmniejszyć zmęczenie mięśni. Po ciężkim dniu pracy wyciągniesz zmęczone buty i wpisz do pary wygodnych kapci, dzięki którym możesz cieszyć się życiem w domu.

  • ▶▶ Antypoślizgowa podeszwa: kapcie dla mężczyzn z ulepszoną twardą podeszwą TPR są antypoślizgowe i elastyczne, dzięki czemu swobodne kapcie nadają się do użytku w pomieszczeniach, sypialni i na zewnątrz. Męskie pantofle Scuff to najlepszy prezent dla ojca, dziadka, dzieci, chłopców i przyjaciół na Święto Dziękczynienia, Boże Narodzenie i urodziny.