SKU: B08R2P6C6J
Dostępność: W magazynie
139,11zł 212,26zł

Dostępne opcje

LAMEDA Męskie termiczne rajstopy rowerowe legginsy wyściełane odblaskowe spodnie rowerowe wiatroszczelne elastyczne antypoślizgowe - B08R2P6C6J

  • 【Elastyczne i wygodne rajstopy rowerowe 】 – daj swoim dżinsom dzień wolny na korzyść tych męskich rajstop rowerowych przez życie na świeżym powietrzu. Utrzymują luźną atmosferę, te trwałe rajstopy zapewniają komfort i ciepło, co pozwala na jazdę na rowerze na świeżym powietrzu bez obaw. Nasze męskie spodnie rowerowe wykonane są w 85% z poliestru i 15% spandeksu. Spandex oferuje wysoką elastyczność. Elastyczny ściągacz w talii zapewnia przyjemne dopasowanie i utrzymuje rajstopy w odpowiednim miejscu.

  • 【Silikonowa podkładka 3D】 – podkładka została zaprojektowana specjalnie z materiału silikonowego i pianki o wysokiej gęstości, która może złagodzić ból bioder, ściśle przylegać do ciała, a także zmniejszyć nacisk między biodrem a fotelem rowerowym podczas długich trasach jazdy rowerem. Specjalnie poszerzona podkładka przednia została zaprojektowana dla mężczyzn.

  • 【Mała kieszeń i antypoślizgowy otwór na nogę】 – mała kieszeń zaprojektowana z tyłu zapewnia przechowywanie małych przedmiotów, takich jak czekoladki, chusteczki, kabel USB, słuchawki, klucze, karty itp. Twoje rzeczy osobiste można włożyć do kieszeni, nie wpływając na Twoje ruchy. Antypoślizgowy otwór na nogi działa idealnie, aby powstrzymać rajstopy rowerowe przed podjazdem i utrzymać je w odpowiedniej pozycji. Antypoślizgowy materiał delikatnie dotyka skóry.

  • 【Paski odblaskowe】 – odblaskowe paski są widoczne w nocy i przy złej pogodzie, co może poprawić bezpieczeństwo. Na każdej nogawce umieszczamy odblaskowy pasek, dzięki czemu nasze spodnie bardzo dobrze odbijają źródła światła. Podczas jazdy rowerem w drodze, kierowcy i piesi zobaczą Cię przez te paski, szczególnie w nocy, co pozwala uniknąć wypadków.

  • 【Ochrona przed wiatrem】 – wiatroszczelny materiał zakrywa kolana, co tworzy barierę przed chłodnym wiatrem, aby utrzymać ciepło kolan. Miękka i wygodna podszewka z polaru utrzymuje ciepło nóg przez cały czas. Niezależnie od tego, czy szukasz rajstop na czas spędzony na rowerze, czy po prostu chcesz czegoś do ogrzania nóg w chłodne dni, męskie legginsy rowerowe LAMEDA mają ciepło, którego potrzebujesz.