SKU: B09NT92FZY
Dostępność: W magazynie
126,52zł 171,65zł

Dostępne opcje

MEETWEE Męskie spodenki rowerowe z podszewką 4D żelową spodnie rowerowe z podszewką Velo Fast Drying spodnie rowerowe MTB - B09NT92FZY

  • 【Konstrukcja kieszonkowa i antypoślizgowa 】Duże obszary materiału antypoślizgowego na spodzie spodenek skutecznie zapobiegają wchodzeniu i opuszczaniu podczas jazdy na rowerze. Spodnie rowerowe z 2 dużymi kieszeniami na klucze, karty lub inne istotne rzeczy.

  • 【Odprowadzanie wilgoci i zapobiega zapachom ciała】Bielizny rowerowe mają doskonałą zdolność odprowadzania i oddychalność. Spodenki rowerowe wykonane z wyprofilowanej i 4-krotnie rozciągniętej tkaniny 4D zapewniają pełny zakres ruchów, aby rozciągnąć mięśnie, a kombinacja materiałów 80% poliester + 20% spandex utrzymuje tapicerkę bielizny rowerowej blisko ciała dzięki doskonałej przepuszczalności powietrza, pamiętaj, aby pozostać w chłodnym i wygodnym.

  • Ergonomicznie ukształtowany żel żelowy 】Dzięki ergonomicznie powiększonej wyściółce 4D nasze spodenki górskie mogą złagodzić nacisk na intymne części, skutecznie zmniejszyć tarcie i znacznie zmniejszyć ból. Perforowana warstwa jest bardziej oddychająca, utrzymuje skórę suchą i chłodną podczas długich wycieczek po drodze.

  • 【Szerokie zastosowanie & trwałość】Bielizny rowerowe zostały zaprojektowane z myślą o elastycznym materiale, które poprawiają swobodę ruchów niemal jak druga skóra. Można je nosić jako spodenki pod dowolnymi zwykłymi spodenkami lub jako spodnie górskie. Idealnie nadaje się do jazdy na rowerze, MTB, jazdy na rowerze górskim, do jazdy na rowerze górskim i na świeżym powietrzu.

  • 【100% gwarancja satysfakcji】 W przypadku problemów z bielizną rowerową, prosimy o kontakt z nami, zrobimy co w naszej mocy, aby pomóc. Możesz otrzymać 30-dniową gwarancję i 100% zwrot pieniędzy.