SKU: B09XK36ZWK
Dostępność: W magazynie
178,97zł 223,08zł

Dostępne opcje

Męskie stroje rowerowe zestaw koszulek i spodenek rowerowych z żelowymi spodenkami 9D dla mężczyzn na szelkach oddychające dla mężczyzn do jazdy na świeżym powietrzu jazdy na rowerze - B09XK36ZWK

  • [Profesjonalna tkanina rowerowa]-100% tkanina poliestrowa. Wierzch jest wykonany z tkaniny siatkowej, z wieloma porami, przepuszcza powietrze, odprowadza wilgoć i utrzymuje ciało w chłodzie. 100% tkanina poliestrowa ma dobrą elastyczność, lekki i miękki, idealnie pasuje do twojego ciała.

  • [Intymny design] - Obszycie z dżerseju i szorty wykonane są z żywicy epoksydowej, aby zapobiec ślizganiu się materiału. 3 kieszenie z tyłu koszulki są wygodne do noszenia rzeczy osobistych. Odblaskowe paski z tyłu koszulki zapewniają bezpieczeństwo podczas jazdy w nocy.

  • [Odporna na uderzenia funkcja] - Gruba piankowa podkładka 9D i amortyzująca żelowa podkładka, która może zmniejszyć uczucie wibracji, dobrze dopasowują się do bioder bez ześlizgiwania się i chronić kości biodrowe przed urazami. Pozwala Ci jeździć przez długi czas. Metoda zamykania: zamek błyskawiczny

  • [Informacje o rozmiarze] – mamy 8 rozmiarów do wyboru, XS-4XL, proszę wybrać ściśle według naszej tabeli rozmiarów. Jeśli nie masz możliwości dokonania wyboru, możesz wysłać do nas e-mail, poinformować nas o swoim wzroście i wadze, a my polecamy odpowiedni dla Ciebie rozmiar.

  • [Wszelkie pytanie] – Cenimy sobie doświadczenie zakupowe każdego klienta. Jeśli po otrzymaniu koszulki masz jakiekolwiek powody do niezadowolenia, prosimy o kontakt. Odpowiemy Ci w ciągu kilku godzin, zapewniamy najbardziej satysfakcjonującą obsługę i pozwolimy Ci poczuć naszą szczerość.