SKU: B09CKRMCVX
Dostępność: W magazynie
168,58zł 214,40zł

Dostępne opcje

Męskie szybkoschnące t-shirty kulturystyka krótki rękaw trening oddychająca koszulka dopasowanie koszulki na siłownię - B09CKRMCVX

  • ★☀ Szybkoschnąca tkanina jest miękka i nie kurczy się znacznie podczas prania. Szybkoschnąca tkanina ma doskonałą przepuszczalność powietrza i zdolność odprowadzania wilgoci, która może być używana do wszechstronnych ćwiczeń, zachowując jednocześnie suchość i wygodę.

  • ★☀ Różne kolory: Istnieje wiele opcji kolorystycznych, które pomagają dostosować się do osobistego stylu i preferencji każdego człowieka. Idealna para z dżinsami i szortami. Niezależnie od tego, czy lubisz jasne czy trzeźwe kolory, wszyscy my.

  • ★☀ Odpowiednie okazje: Nadaje się na co dzień, na wycieczki, zajęcia na świeżym powietrzu, podróże itp. Najlepszy wybór do uprawiania sportu zapewnia wspaniałe wrażenia. Jest to również idealny prezent dla mężczyzn i kobiet, rodzin i przyjaciół. Przed złożeniem zamówienia należy dokładnie zapoznać się z tabelą rozmiarów i wybrać odpowiedni luźny rozmiar zgodnie z własnymi przyzwyczajeniami do noszenia.

  • ★ ☀ Ergonomiczne szwy: Doskonale uwolni kształt ciała, a ergonomiczne szwy umożliwiają szerszy zakres ruchów. Lekka, oddychająca tkanina i luźna konstrukcja zapewniają chłód w gorące dni.

  • ★☀ 100% gwarancja jakości: Naszym celem jest Państwa satysfakcja, jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, skontaktuj się z obsługą klienta, aby rozwiązać Twoje zapytanie w ciągu 24 godzin. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe, aby zapewnić Ci lepsze rozwiązanie. Zrobimy dla Ciebie wszystko, co najlepsze!

  • Specyfikacja: