SKU: B09K3VK2TF
Dostępność: W magazynie
158,30zł 210,80zł

Dostępne opcje

Obuwie Ochronne Męskie Damskie Buty Robocze Ze Stalowym Noskiem Lekkie Oddychające Unisex Obuwie Robocze Color : Black Size : 35 EU - B09K3VK2TF

  • Gwarancja bezpieczeństwa: Korzystamy z europejskich standardowych czapek stalowych i wysokiej jakości płytki stalowe wtryskowe, aby chronić stopy przed przebiciem podczas pracy.

  • Anti-funkture: Jest bardziej skuteczny do wykonywania w miejscu pracy, ma więcej zalet i lżejszy ciężar, zapewnia ostateczną ochronę i komfort, ma antyspektację, jest wystarczająco trwały i może być używany przez dłuższy czas.

  • Podeszwy odporne na zużycie: Nasze podeszwy gumowe są bardzo odporne na zużycie, antypoślizgowe, elastyczne i uderzenia odporne. Selektywna linia specjalna ma silny uchwyt, doskonały wykonywanie antypoślizgowe i znacznie poprawił bezpieczeństwo.

  • Wyśmienity i wygodny: górna jest wykonana z materiałów wysokiej jakości, co jest nie tylko lekkie i modne, ale zapewnia również komfort produktu.

  • Uniwersalny i łatwy do dopasowania: Piękny wygląd sprawia, że ​​nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz, nadaje się do logistyki, samochodów, maszyn samochodowych, budownictwa, maszyn, stolarze, ogrodnictwo itp.