SKU: B09B26LSG3
Dostępność: W magazynie
154,97zł 203,82zł

Dostępne opcje

OUTPRO Męskie spodenki rowerowe 3D wyściełane spodenki rowerowe oddychające szybkoschnące spodenki rowerowe do jazdy na rowerze jazdy na rowerze biegania - B09B26LSG3

  • Odprowadzanie wilgoci i oddychający materiał: Krótkie spodenki rowerowe wykonane są z poliestru i spandeksu. Męskie szorty mają doskonałą funkcję odprowadzania wilgoci, są przyjazne dla skóry, oddychające i szybkoschnące, zapewniając komfort bez niewygody. Pomaga utrzymać skórę suchą i chłodną oraz zmniejszać podrażnienia powodowane przez pot.

  • Gąbka z silikonu 3D: z ulepszoną silikonową gąbką 3D wyściełaną, wysoce elastyczną oddychającą poduszką gąbkową o wysokiej gęstości skutecznie łagodzi ból bioder lub dyskomfort spowodowany podczas jazdy. Minimalizuje tarcie na korzeniu uda, zapewnia płynne krążenie krwi i zmniejsza utratę energii.

  • Najlepszy partner rowerowy: z odblaskowym wzorem linii po obu stronach tych szortów rowerowych nie tylko poprawia bezpieczeństwo w warunkach niskiego wzroku, zapewniając bezpieczniejszą jazdę w nocy, ale także wygląda modnie i realizację sztuki i piękna.

  • Szerokie zastosowanie i trwałość: szorty rowerowe zostały zaprojektowane tak, aby elastyczny materiał poprawiał swobodę ruchów prawie jak druga skóra. Nadaje się do kolarstwa wyścigowego, kolarstwa górskiego, jazdy motocyklem, jazdy konnej i innych zajęć sportowych. Jest to najlepszy prezent dla rowerzystów, dzięki czemu każda okazja jest wyjątkowa.

  • Zakup bez ryzyka: bierzemy odpowiedzialność za wszystkie przedmioty sprzedawane przez OUTPRO. Oferujemy 100% usługę bez ryzyka, aby umożliwić Ci kupowanie bez obaw. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszych produktów, skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy. Jesteśmy pewni, że będziesz pod wrażeniem naszych krótkich rowerów rowerowych.