SKU: B08LGFPGGK
Dostępność: W magazynie
116,92zł 191,00zł

Dostępne opcje

Proviz Sportowa męska koszulka z krótkim rękawem Reflect360 - B08LGFPGGK

  • Zaprojektowany od samego początku, aby zapewnić miękki dotyk, lekki i wysoce funkcjonalny top do biegania z dodatkową zaletą jest część serii REFLECT360, aby zapewnić dodatkowe odblaski w przypadku słabego oświetlenia.

  • Wykonane przy użyciu 125 g poliestru Interlock zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci z ciała. Dzięki temu górna część nie przywiera do ciała i pozostaje swobodnie poruszać się jak Ty. Materiał jest miękki w dotyku, co dodaje odrobiny luksusu!

  • Odblaskowy nadruk został strategicznie umieszczony na przodzie, bokach, ramionach i plecach, dzięki czemu jeśli jesteś we wczesnym porankach lub wieczorach, materiał odblaskowy pomaga odbić światła pojazdu i ułatwia kierowcom dalszą identyfikację Twojej pozycji.

  • Nadaje się do wszystkich dyscyplin sportowych, dostępne w różnych kolorach: grafitowy, niebieski, czerwony, żółty, biały i czarny. Można prać w pralce

  • Materiał odprowadzający wilgoć odprowadza pot i szybko schnie. Dodaliśmy do kołnierza super miękką krawędź (szarą), aby zapewnić Ci większą wygodę i nie obciera wokół szyi.

  • Zaprojektowany od samego początku, aby zapewnić miękki dotyk, lekki i wysoce funkcjonalny top do biegania z dodatkową zaletą jest część serii REFLECT360, aby zapewnić dodatkowe odblaski w przypadku słabego oświetlenia. Wykonane przy użyciu 125 g poliestru Interlock zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci z ciała. Dzięki temu górna część nie przywiera do ciała i pozostaje swobodnie poruszać się jak Ty. Materiał jest miękki w dotyku, co dodaje odrobiny luksusu! Odblaskowy nadruk został strategicznie umieszczony na przodzie, bokach, ramionach i plecach, dzięki czemu jeśli jesteś we wczesnym porankach lub wieczorach, materiał odblaskowy pomaga odbić światła pojazdu i ułatwia kierowcom dalszą identyfikację Twojej pozycji.