SKU: B08L73SDXQ
Dostępność: W magazynie
138,81zł 182,59zł

Dostępne opcje

RockDove Męskie kapcie Nomad z pianki powrotnej - B08L73SDXQ

  • Sizing put – te klapki takują kilka godzin w celu złamania się ze względu na rozciągliwą tkaninę i grubą podszewkę; jeśli sizing sisues persist, prosimy o kontakt z naszym customer care. Zobacz jeden rozmiar, jeśli chcesz mieć luźny krój lub założyć, aby nosić grube skarpety.

  • Ciepło - pokryte pluszowym polarem sherpa od wewnątrz do zewnątrz, ta klapka wrap Twoje stopy w kocoon of warmth so they'll never feel cold.

  • CLOUDLIKE – podeszwa środkowa wyściełana pianką o wysokiej gęstości i dwie pianki wspierające dodatkową amortyzację; można przytwierdzić do podkręcenia Twoich pięt w celu ewentualnego rozproszenia stresu. Once worn you'll never want to take off - they're that comfortable.

  • Wszechstronna – gumowa podeszwa zewnętrzna pozwala na schowanie każdej przestrzeni od przedpokoju do aktywności na świeżym powietrzu, bez konieczności zdejmowania butów (nie musisz martwić się o uszkodzenie lub tworzenie materiału).

  • Wytrzymałość – podeszwa jest połączona z górną częścią górnej części za pomocą szwów bocznych (nie jest klejona), znacznie poprawia trwałość pantofli. Można ją również prać w pralce.