SKU: B00KL55W20
Dostępność: W magazynie
331,18zł 395,00zł

Dostępne opcje

Shepherd of Sweden – kapcie ze skóry jagnięcej Anton – męskie – 100% prawdziwa skóra jagnięca – wygodne – miękkie i ciepłe - B00KL55W20

  • Rzemiosło: Zawsze wysoko ceniliśmy prawdziwe rzemiosło wykonywane z pasją. Połączenie czystego szwedzkiego wzornictwa i rzemieślniczego doświadczenia daje w rezultacie ponadczasowe, piękne i luksusowe produkty.

  • Wykonane ręcznie z największą starannością i pasją: Każdy kapeć Shepherd jest wykonany z wielu oddzielnych kawałków prawdziwej owczej skóry, która została tak przygotowana, by zapewnić odpowiednią jakość i wygląd. Następnie wszystkie elementy są pieczołowicie łączone przez wykwalifikowanych rzemieślników, w większości ręcznie.

  • Oryginalne: Pracujemy z owczą skórą i wełną ze względu na unikalne właściwości tych materiałów. Naszym zdaniem, zapewniany przez nie komfort i odczucie w dotyku przewyższają wszelkie inne materiały.

  • Skandynawska pierwsza klasa: Szwedzka tradycja wzornictwa dba nawet o najdrobniejsze szczegóły. Pracujemy z materiałami, które kochamy - naturalnymi, ponadczasowymi i autentycznymi. Oto kim jesteśmy

  • Rozmiar normalny: Dopasowanie tego modelu kapci jest regularne/normalne. Prosimy zerknąć na tabelę rozmiarów, aby znaleźć fason i rozmiar idealny dla Państwa.