SKU: B09RB7S1RP
Dostępność: W magazynie
81,99zł 139,41zł

Dostępne opcje

Take Idea Męskie spodenki cargo Basic jednokolorowe proste rozciągliwe outdoorowe funkcyjne z kieszenią wielokrotną spodenki sportowe ze ściągaczem oddychające na plażę szorty - B09RB7S1RP

  • Natychmiastowe wchłanianie potu i zapobieganie powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, bielizna funkcyjna męska jest wyposażona w oddychającą i owijającą tkaninę poliestrową, która natychmiast absorbuje pot od ruchu i chroni przed nieprzyjemnymi zapachami, zapewniając suchość i przytulność.

  • Swoboda i zapobiega rozciąganiu: sportowe legginsy męskie są wykonane z bardzo elastycznego materiału i zapewniają doskonały komfort i pełną swobodę ruchów, aby rozciągać mięśnie. Męskie spodnie kompresyjne o super elastyczności zapewniają maksymalną równowagę między swobodą ruchów a mięśniami, zapewniając wygodę.

  • Wygodne i bezpieczne: Nie martw się, gdzie siadasz telefon podczas treningu. Legginsy fitness męskie z 2 dużymi kieszeniami na klucze, karty lub wszystkie ważne rzeczy. Spodnie kompresyjne męskie z 2 odblaskowymi paskami obok kieszeni są dobrze widoczne w nocy i przy słabym oświetleniu, co skutecznie przypomina innym lub samochodem o trzymaniu odległości i w ciemności.

  • Druga skóra: Te męskie spodnie sportowe są idealne do sportów na świeżym powietrzu i w pomieszczeniach, takich jak: trening gimnastyczny, bieganie, jazda na rowerze, wędrówki, wędkowanie, jogging lub sanki z psem. Jest to również prezent dla biegaczy i innych miłośników sportu. Zadowolenie klienta gwarantowane: W przypadku problemów z spodniami do biegania prosimy o kontakt. Poszukujemy opinii klientów i udoskonalamy każdy szczegół, aby zapewnić jakość, dopasowanie i komfort.

  • Druga skóra: Te męskie spodnie sportowe są idealne do sportów na świeżym powietrzu i w pomieszczeniach, takich jak: trening gimnastyczny, bieganie, jazda na rowerze, wędrówki, wędkowanie, jogging lub sanki z psem. Jest to również prezent dla biegaczy i innych miłośników sportu.