SKU: B09XM2XR13
Dostępność: W magazynie
86,33zł 130,18zł

Dostępne opcje

Wygodne Buty Płócienne Damskie 2022 Wiosenne Trampki Damskie,wiosenne trampki damskie moda trampki buty trampki na siłownię dla kobiet Bisenty - B09XM2XR13

  • ☪Prosty i stylowy design: nasze damskie sneakersy mają prosty i stylowy design, który jest wszechstronny. Wykonany z wysokiej jakości dwuwarstwowej wkładki z pianki memory, jest antypoślizgowy i odporny na zużycie.

  • ☪Solidne i trwałe: trampki dla kobiet są bardzo miękkie i odporne na uszkodzenia, mocne i trwałe. Damskie, przewiewne sneakersy z antypoślizgowym wykończeniem. trampki dla kobiet zapewniają stabilną przyczepność na stopie i zapewniają przyczepność niezbędną do zachowania bezpieczeństwa.

  • ☪Trampki na rzepy: Technologia termoformowania pozwala na indywidualne dopasowanie. Siatkowa cholewka zapinana na rzepy jest zaprojektowana z siateczkową cholewką, która jest bardzo przewiewna i może skutecznie zapobiegać nieprzyjemnemu zapachowi stóp. Skutecznie pochłania wstrząsy i zmniejsza tarcie, poprawiając ogólny komfort stopy.

  • ☪Szeroki zakres zastosowań: Nasze damskie tenisówki są szeroko stosowane. Może być używany do długotrwałej pracy, spacerów, wypoczynku, ogrodnictwa, zakupów, podróży, jazdy, na świeżym powietrzu i sportu.

  • ☪Gwarancja: Zapewnimy Ci wysokiej jakości produkty i świetną obsługę. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, a my dostarczymy Ci rozwiązanie.