SKU: B09LY2DDZ2
Dostępność: W magazynie
104,39zł 147,46zł

Dostępne opcje

Yanyan Damski plecak Kawaii plecak z szpilką Kawaii akcesoria wodoodporny plecak podróżny uroczy kawaii plecaki szkolne dla nastoletnich dziewcząt dla nastolatek - B09LY2DDZ2

  • ✿【Super materiał】 Urocze torebki na ramię wykonane są z lekkiej i wodoodpornej bawełny i lnu i nylonu. Stabilne wykonanie ze szczegółowo opływowymi szwami. Dość trwały i solidny. Jest odporny na zabrudzenia i łatwy do czyszczenia, a także lekki łatwy do przenoszenia.

  • ✿【Rozmiar】 10,2 cala (dł.) x 7 cali (szer.) x 14,96 cala (wys.) / 26 cm (dł.) x 18 cm (szer.) x 38 cm. Kolor: Fioletowy, czarny, różowy, zielony. Różne kolory do wyboru.

  • ✿ 【Duża pojemność】 Może pomieścić Twoje potrzeby w życiu i nauce, takie jak 13-calowy laptop. Idealny dla uczennicy do noszenia książki i artykułów piśmienniczych. Torba Harajuku może z łatwością pomieścić laptop, książki, segregatory, magazyn A4, notebooki, portfel, ubrania, buty itp. nadaje się na krótką podróż, do pracy, podróży, jazdy na rowerze, biwakowania, zakupów, uniwersytetu, szkoły.

  • ✿ 【 Wiele zastosowań】 Idealnie nadaje się do wyjścia z domu, do zabawy w parku, na zakupy, do szkoły i do innych aktywności na świeżym powietrzu, aby utrzymać swoje rzeczy w porządku, jeden z najlepszych prezentów na różne święta, lekki i trwały, upraszcza życie. uniseks. dzieci, nastolatki i dorośli.

  • ✿ 【Zawartość opakowania】1 x plecak kawaii + 3 x plakietki + 1 x głowa niedźwiedzia + 1 x zawieszka

  • ✿ Materiał: wysokiej jakości nylon.